Standardy jakości

Rozwiązania technologiczne Progea oparte są na ogromnym doświadczeniu oraz latach badań w poszukiwaniu doskonałości. Lata ciągłych innowacji pozwoliły na stworzenie niezawodnego oprogramowania, wiodącego w swojej dziedzinie. Do tej pory na całym świecie zainstalowano ponad 120 000 platform Movicon™ SCADA/HMI. Rosnąca corocznie liczba sprzedanych licencji dowodzi, jak popularny staje się Movicon™ na całym świecie. Ciągły rozwój oprogramowania, rygorystyczne badania pod kątem jakości oraz eksperckie doradztwo techniczne gwarantuje sukces integratorom platformy Movicon™, a także zadowolenie użytkowników i zwiększenia produktywności wizualizowanych procesów przemysłowych.

Filozofią firmy Progea jest innowacyjność zorientowana na jakość, niezawodność i wysoką dostępność dostarczanych systemów w długiej perspektywie.

Technologia oprogramowania Progea i związane z nią usługi nie mają sobie równych. Movicon™ jest najlepszą technologią SCADA/HMI znaną ze swojej otwartości, modułowej budowy i skalowalności, przy jednoczesnej łatwości użytkowania. Bez wątpienia Movicon™ jest ważnym narzędziem pozwalającym na lepsze zarządzanie zasobami firmy i stymulowanie inżynierów do bardziej efektywnych i produktywnych działań. Na liście referencyjnej znalazły się główne światowe firmy działające w wielu zróżnicowanych branżach automatyki: konstrukcji maszyn, pakowania i montażu, sektorze energetycznym, żywności i napojów, farmaceutycznym, przemyśle samochodowym i innych wymagających wizualizacji procesów automatyki i sterowania.

 • Najnowocześniejsza technologia
  Ze względu na swoje zaawansowanie technologiczne Movicon™ jest często stawiany za wzór rozwiązania, które nie tylko pozwala zaspokoić szerokie spektrum potrzeb już istniejących, ale jest też w stanie sprostać przyszłym, nawet nieoczekiwanym zadaniom.
 • Niezawodność
  Niezawodność jest cechą produktu i firmy zbudowaną przez 20 lat działalności na międzynarodowym rynku. Ciągły wzrost i rozwój opierają się na długoterminowym partnerstwie z naszymi klientami. Przez lata wiele dużych międzynarodowych przedsiębiorstw zaufało naszej technologii. Gwarantujemy długoterminowy kontakt i wsparcie na całym świecie. Zawsze jesteśmy dostępni i elastycznie dopasowujemy się tak, aby zaoferować właściwe rozwiązanie dla każdego zadania.
 • Elastyczność wdrożenia
  Movicon™ gwarantuje maksymalną skalowalność i elastyczność wdrożenia, zapewniając niezależność użytkownika od wielkości, wydajności i typu wykorzystywanych zasobów informatycznych. Stosowanie wyłącznie standardowych i otwartych technologii stanowi podstawę ochrony inwestycji.
 • Jakość
  Procedury badań i rozwoju, surowe i gruntowne testy laboratoryjne, polityka wydań, dokumentacja produktu, analiza potrzeb klienta wraz z najwyższej klasy narzędziami śledzącymi poprawność pracy usług i systemu czynią Movicon™ najlepszym produktem tego typu z dostępnych obecnie na rynku.