O firmie Progea

Firma Progea zajmuje się produkcją oprogramowania do wizualizacji, akwizycji danych i zarządzania dla automatyki przemysłowej od ponad dwudziestu lat. Założona w 1990 roku ugruntowała swoją pozycję na rynku międzynarodowym jako znany z profesjonalizmu i innowacyjności produktów dostawca platformy oprogramowania dla automatyki. Oprogramowanie HMI/SCADA oferowane przez Progea szybko stało się wzorem do naśladowania w branży automatyki.

Rozwiązania software’owe firmy Progea wykorzystywane są do poprawy produktywności, redukcji kosztów operacyjnych i optymalizacji aktywów niemal w każdym sektorze automatyki: w przemyśle motoryzacyjnym, chemicznym, spożywczym, farmaceutycznym, energetyce, górnictwie naftowym i gazownictwie, gospodarce wodno-ściekowej, automatyce budynkowej, telemetrii i ochronie środowiska.

Dział R&D firmy Progea jest akredytowany przez Rządowe Centrum Badawcze i stosuje certyfikowany System Zarządzania Jakością zgodny z normą UNI EN ISO 9001:2008 . Progea jest odpowiedzialna za reprezentowanie we Włoszech OPC Foundation.

logo Progea

www.progea.com