Ponad 150 tysięcy instalacji oprogramowania MOVICON 11!

Oprogramowanie SCADA/HMI Movicon 11 to wydajne i elastyczne rozwiązanie, które osiągnęło wynik ponad 150 tysięcy aplikacji zainstalowanych na całym świecie!

Movicon 11 to rozwiązanie, które wyróżnia się spośród innych systemów oprogramowania SCADA/HMI dzięki doskonałej elastyczności, wydajności, otwartości i prostocie użytkowania. Movicon™ 11 to bezpieczne i niezawodne rozwiązanie dla wszystkich firm, które potrzebują nadzoru, sterowania i oprogramowania do rozwoju i utrzymania oraz do akwizycji danych aplikacji z interfejsem operatora, w których dane mogą być dostępne zdalnie lub z systemów mobilnych.

Dzięki unikalnej technologii "XML-Inside" rewolucyjny Movicon™ 11 oferuje kompleksowe środowisko programistyczne do zarządzania HMI, SCADA, logiką i danymi produkcyjnymi oraz statystycznymi aplikacjami analitycznymi, umożliwiającymi projektantom zminimalizowanie czasu rozwoju i zapewnienie użytkownikom wydajnego, otwartego, elastycznego i łatwego w utrzymaniu rozwiązania.

Automation Platform.NExT™ nowa era oprogramowania SCADA

Technologia Movicon™11 jest ucieleśnieniem doskonałości platformy SCADA/HMI, z bezkonkurencyjną przejrzystością, prostotą i wykonaniem. Movicon™11 posiada jedyne w swoim rodzaju, całkowicie oparte na standardach XML i dobrze znane rozwiązania, takie jak: Web Services, grafiki SVG, OPC, SQL, ODBC, .NET oraz technologię Java i aplikacje dla rozwiązań Web Client. Movicon™11 to standardowy program dla wszystkich osób pracujących w automatyce przemysłowej, przemyśle motoryzacyjnym, hutniczym, wydobywczym, gazownictwie oraz w automatyce budynkowej. Prawdziwie uniwersalna platforma SCADA/HMI, niezależnie od użytych w przedsiębiorstwie urządzeń, może być dopasowania i umieszczana absolutnie wszędzie, tworząc rozwiązania szyte na miarę dla konkretnego klienta. Movicon™ oferuje wszystkie rozwiązania połączone w jedną platformę, która może być zaaplikowana na dowolnym poziomie, czy to paneli operatorskich HMI i/lub urządzeń mobilnych opartych na WinCE lub komputerów osobistych, w dużych systemach zakładów przemysłowych z redundancją w architekturze klient / serwer i łącznością z dowolnym sterownikiem PLC, siecią i magistralą przemysłową lub cywilną.

Sukces Twojej firmy zależy od otwartości i niezależności aplikacji,
jak również od czasu i zasobów poświęconych na rozwój.